Імунний комплекс з пре- та пробіотиками Rejuvenated Сollagen Immune Complex

В наявності

Імунний комплекс містить суміш пребіотиків та пробіотиків для природного функціонування травної системи.

артикул   REJ-4049
1620 грн

Імунний комплекс містить суміш пребіотиків та пробіотиків для природного функціонування травної системи.

Разом вони допомагають створювати та підтримувати здорову колонію бактерій та мікроорганізмів, тим самим допомагаючи травній системі. Це, у свою чергу, покращує здоров'я всього організму, у тому числі мозку та серця, покращує настрій та сприяє зміцненню імунної системи.

1. Про Імунний Комплекс

Здоров'я кишечника та імунітет нерозривно пов'язані; 70% імунної системи знаходиться у кишковій стінці. Мікробіоми та кишкові бактерії вважаються головною складовою між загальним станом здоров'я та імунною системою, що впливає на нашу сприйнятливість до інфекцій та хвороб. Rejuvinated додав вітаміни та антиоксиданти в рослинну формулу для більш активної підтримки природних захисних механізмів організму. Ці потужні інгредієнти працюють для покращення балансуімунної системи.

Приймаючи імунний комплекс щодня, ви вводите важливі поживні речовини для підтримки своєї імунної системи, щоб:

 

 • Зміцнювати імунітет
 • Підтримувати загальне фізичне здоров'я
 • Підтримувати необхідний для здоров'я рівень енергії
 • Отримувати всі необхідні компоненти для підтримки когнітивного психічного здоров'я
 • Захищати організм від шкідливого впливу стресу

Імунний комплекс сприяє здоровому поділу клітин та захищає від окисного стресу.

2. Як пребіотики та пробіотики працюють у гармонії для підтримки імунної системи?

Імунний комплекс - це пре-пробіотична формула, що стимулює кишкову флору, з багатими антиоксидантами рослинними екстрактами та рослинними екстрактами, вітамінами та мінералами. Ця добавка розроблена для підтримки тонкого балансу в імунній системі,який має вирішальне значення для здоров'я організму.

 • Пробіотики, такі як ацидофільні, є бактеріями, які населяють травну систему «сприятливими» мікроорганізмами і допомагають витісняти шкідливі речовини. Вони природно живуть у нашому організмі і допомагають нашому кишечнику розщеплювати їжу.
 • Пребіотики, такі як гриби кордисепс та бета-глюкани, дозволяють пробіотикам працювати більш ефективно. Вони діють як добрива для пробіотиків та працюють синергічно посилюючи корисну дію один одного. Що таке бета-глюкани? Імунний комплекс використовує бета 1,3 та бета 1,6, які отримані з клітинних стінок пекарських дріжджів, всмоктуючись у тканині тонкого кишечника, вони зв'язуються з нутріофілами, найбільш поширеними імунними клітинами в організмі. Нещодавні дослідження показали, як бета-глюкани можуть підтримувати функціональнуактивність певних клітин як, уродженої, і в адаптивної імунної системі;
 • Ягода Асаї багата вітамінами, поліфенолами, полісахаридами та амінокислотними білками, які важливі для забезпечення будівельних блоків для імунної системи. Дослідження показали, що полісахариди асаї корисні для імунної системи.
 • Кордіцепс: Редкий дикий гриб, який можна знайти на вологих гірських луках Гімалаїв та інших гірських хребтів у Тибеті та Китаї. Нещодавні дослідження показали, що кордицепс має пребіотичні властивості. Кордіцепс також традиційно використовується для лікування кашлю, хронічного бронхіту та респіраторних захворювань.
 • Корінь Астрагалу або astragalus membranaceus - це традиційна китайська лікарська рослина, яка використовується для стимуляції та регуляції імунної системи при багатьох захворюваннях. Наприклад, у китайській медицині він використовуєтьсядля лікування застуди, інфекцій верхніх дихальних шляхів, фіброміалгії та діабету.
 • Селен: Добавка селену має багато переваг і відіграє важливу роль у здоров'ї імунної системи. Цей антиоксидант допомагає знизити окисний стрес в організмі, що зменшує запалення та підвищує імунітет. Дослідження показали, що підвищення рівня селену в крові пов'язане із посиленням імунної відповіді.
 • Екстракт Бузини. Ці ягоди являють собою сховище з антиоксидантами та вітамінами, які допомагають підвищити природну імунну відповідь організму.
 • Куркума допомагає зміцнити наш імунітет, основний життєво важливий інгредієнт куркуми становить близько 3-5% куркуміну; фіто-похідне, яке має цілющі властивості. Традиційно відомий своєю протизапальною дією, куркумін, є потужним імуномодулюючим засобом, який можемодулювати активацію Т-клітин, В-клітин, макрофагів, нейтрофілів, природних клітин-кілерів та дендритних клітин.
 • Вітамін С (аскорбінова кислота) або аскорбінова кислота - це водорозчинний вітамін, добре відомий своєю роллю у підтримці здорової імунної системи. Як антиоксидант, вітамін С бореться з вільними радикалами в організмі, що може допомогти запобігти або відстрочити певні захворювання та сприяти здоровому старінню.
 • Цинк необхідний для нашої імунної системи, оскільки він впливає на те, як наші клітини реагують на інфекції, і допомагає контролювати запалення. Є кілька способів, якими цинк зміцнює імунну систему, але в першу чергу активує ферменти, які розщеплюють білки вірусів і бактерій, перешкоджаючи їх розмноженню. Цинк також збільшує активацію клітин, які відповідають за боротьбу з інфекцією.
 • ВітамінD (холекальциферол) відіграє ключову роль у зміцненні імунної системи. У багатьох дослідженнях було виявлено, що допомагає активувати Т-клітини і, отже, боротися з інфекцією.
Детальніше
Детальніше
Детальніше

Ми надаємо декілька способів доставки:

 1. Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
 2. Доставка кур'єром по Києву правий берег: 150 грн.
 3. Доставка кур'єром по Києву лівий берег: 250 грн.
 4. Самовивіз в офісі в Києві, вул. Охтирьска 8, 02000

Також є такі способи оплати:

 1. готівкою при отриманні
 2. оплата на крату приват 5169335100310636
 3. автоматична оплата на карту visa / mastercard
 4. накладений платіж
Детальніше

Ви можете звертатися за гарантійним обслуговуванням в офіційні сервісні центри виробника товару та в наші магазини.

При зверненні в сервісний центр з собою необхідно взяти:

 • оригінал гарантійного талона;
 • документ, що підтверджує оплату товару (чек).

Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 99 місяців. Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі при отриманні.

Детальніше

Додай коментар до товару

Увійдіть щоб залишити відгук.