Комплексний захист "Антиоксидант" Cantabria Labs Heliocare Ultra Capsules Oral, 30 капсул

В наявності

Для комплексного ультра захисту шкіри від УФ-випромінювання.

артикул   6936
1230 грн

Капсули для внутрішнього прийому спеціально створені для комплексного ультра захисту шкіри від УФ-випромінювання і компенсують недостатність і несвоєчасність нанесення зовнішніх засобів сонячного захисту.

Застосування капсул сповільнює процес фотостаріння шкіри, поява сонячного опіку, нерівної засмаги та гіперпігментації, а також сприяє більш рівній і красивій засмагі.

Рекомендується для людей з незагорілою, дуже світлою або світлою шкірою, а також після проведення естетичних процедур (хімічні пілінги, лазерні процедури, мезотерапія).

Посилений біологічний сонячний фільтр FERNBLOCK, що складається з екстракту листя тропічної папороті, що росте в Центральній Америці Polypodium leucotomos. Будучи спочатку водяною рослиною, він зміг адаптуватися до життя на суші, розвивши свій власний природний механізм захисту від УФ-випромінювання. Протягом багатьох століть папоротьвикористовувався корінним населенням Америки як протизапальний засіб у лікуванні шкірних захворювань, таких як псоріаз та атопічний дерматит.

Екстракт отримують з відібраних рослин, вирощених у ретельно контрольованих умовах без пестицидів та хімікатів. Суворі лабораторні дослідження відповідають світовим фармацевтичним стандартам якості, що гарантує повну безпеку та ефективність використання.

Біологічний фільтр FERNBLOCK розроблений іспанським концерном IFC Group у співпраці з Гарвардською Медичною Школою та провідними міжнародними експертами в галузі дерматології та фотозахисту.

Комплекс FERNBLOCK складається з поліфенолів (ферулова кислота, Кафеїнова кислота, Корична кислота, Ванілінова кислота), моносахаридів (фруктоза, манноза, глюкоза) та флавоноїдів.

Fernblock пропонує більше, ніж традиційні фотозахисні засоби, забезпечуючи не лишезахист від сонячного опіку, а й 4 рівні захисту шкіри: антиоксидантна, імунна, ДНК клітин, структури шкіри.

Fernblock пригнічує пошкодження ДНК клітин, пов'язані з клітинною мутацією та розвитком раку шкіри, сприяє виживанню фібробластів та захищає їх структуру та організацію, потроює резистентність шкіри до впливу сонця та зменшує ймовірність сонячного опіку.

Рекомендації щодо застосування:
для щоденного фотозахисту шкіри, чутливого до впливу УФ-випромінювання (алергія на сонце, фотодерматити, фотодерматози).
під час прийому фоточутливих ліків та імуносупресорів.
після проведення естетичних процедур (хімічні пілінги, лазерні процедури, мезотерапія)
при інтенсивномусонячній засмагі
для додаткового захисту сітківки очей
при відвідуванні солярію.

Спосіб застосування: 1 капс на день за 30 хвилин до виходу на вулицю або отримання засмаги.

 

Детальніше
Детальніше
Детальніше

Ми надаємо декілька способів доставки:

  1. Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  2. Доставка кур'єром по Києву правий берег: 150 грн.
  3. Доставка кур'єром по Києву лівий берег: 250 грн.
  4. Самовивіз в офісі в Києві, вул. Охтирьска 8, 02000

Також є такі способи оплати:

  1. готівкою при отриманні
  2. оплата на крату приват 5169335100310636
  3. автоматична оплата на карту visa / mastercard
  4. накладений платіж
Детальніше

Ви можете звертатися за гарантійним обслуговуванням в офіційні сервісні центри виробника товару та в наші магазини.

При зверненні в сервісний центр з собою необхідно взяти:

  • оригінал гарантійного талона;
  • документ, що підтверджує оплату товару (чек).

Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 99 місяців. Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі при отриманні.

Детальніше

Додай коментар до товару

Увійдіть щоб залишити відгук.